Szerző Téma: Website Tester  (Megtekintve 1936 alkalommal)

janosk

• Kabbala E csoport
  • Újonc fórumozó
  • *
Website Tester
« Dátum: 2010 Július 29, 16:28:20 »
Egy újabb Őrület. Mégis a kíváncsiságom még megvan, hogy megtudjam hova vezet. Így mégiscsak regisztráltam magam.

Elsőre nekem egy klasszikus adathalászat jutott eszemben "weboldal tesztelésnek" álcázva, kecsegtető ajánlatokkal. Máshol egyvonalas marketingnek olvastam.  Amitől még gyanússá teszi, hogy ha már feliratkoztál  és megadtad az adataidat, nem lehet módosítani, vagy egyáltalán törölni. Adatkezeléssel, nyilvántartással, kapcsolatosan nem találtam egyértelmű szabályzatot. Így ez számomra  adataim biztonságára tekintettel nem a bizalomról szól. Számlaszámot most még nem kér. :), de találtam egy példa szavazást, hogy milyen kártya típussal szeretsz fizetni,  mégis ha regisztrálsz, akkor a jövőben is figyelmesen az ilyen ajánlatokkal. Természetesen egy ilyen kezdeményezés még lehet akár később jövedelmező is. Motivációként klasszikus nem túl távoli jövőben jövedelem, és kimaradsz ha lemaradsz időre vonatkozó állítássokkal. Ezek ne tévesszenek meg. Ez természetesen csak az első benyomás és megvárom, hogy hova fejlődik.

Mégis, hogy hozzád is eljusson ez a lehetősség, hoztam létre ezt a gyors összefoglalót:

Regisztráció ezen a linken tehető meg :

Elsőre szembetűnik, hogy egy egyszerű szerkezetű a honlaphoz tartozó cég központi oldala

Általában nagyobb felkészültséget várnék egy ilyen jövedelem lehetősséget kínáló vállalkozástól, de minden kezdet nehéz.

Kínai és Német zászlócskák :) 

a Cég Las Vegas, NV 89103 -van bejegyezve.  Egy telefonszámmal. Ezt még ellenőrzést igényel.

Jöjjön tehát a magyar nyelvű ajánlat a honlapról:

VÉGRE ... Itt az üzlet, amire régóta vársz:

Teljesen ingyenes, MINDENKIVEL keresel, aki utánad regisztrál, még akkor is, ha nem szponzorálsz embereket, nem kell semmit eladni vagy vásárolni. Garantált!

Minél gyorsabban regisztrálsz, annál nagyobb lehet a potenciális jövedelmed még akkor is, ha nem teszel mást, mint hogy ingyenesen regisztrálsz...

Hogyan működik? - Ez egyszerű!

Piackutató cég az USA-ból keres internet felhasználókat a világ minden tájáról, akik pénzt kapnak honlapok vizsgálatáért és ad egy rövid vélemény írásáért. Te is tudsz keresni akár 1000 USD / hó, heti 1-10 óramunkával.

Még akkor is, ha a munka, mint egy weboldal tesztelő nem érdekel, akkor is lehet keresni a kétféle passzív jövedelmet hónapról hónapra:
1. Saját csapatod tagjai után, akiket közvetve vagy közvetlenül szponzoráltál.
2. A csoport minden tagja után, akik már a Te regisztrációd után csatlakoztak!

Ezért cselekedj gyorsan, ez a legfontosabb, amíg ezeket a sorokat olvasod, az új tagok iratkoznak fel világszerte. Egyáltalán nem kell semmi elkötelezettséget vállalnod a regisztrációval, és soha nem adjuk ki adataidat másnak!

Apropó, nem is beszélve, hogy a részvétel minden esetben ingyenes!

És ahogyan én is kaptam:

Tesztelj weboldalakat!!!

Ez most a legújabb lehetőség ingyen!!!!

Szeptemberben indul, most még csak az elő regisztrációs fázisban járunk.

Szinte másodpercenként csatlakozik valaki a világ minden tájáról.
Magyarországon még alig ismerik. Regisztráció előtt nézd meg bal oldalon a legfrissebb 20 csatlakozó neve látható. Figyeld néhány percig és láthatod milyen ütemben csatlakoznak mások.Persze ezzel értékes időt veszítesz,inkább csatlakozz te is és azután nézd a csatlakozás iramát, elképesztő.

Itt regisztrálhatsz!
http://www.websitetester.biz/index.php?lang=en&ref=3f41fc8e09c2f6ac46e8865b2b728fb8

Belépés ingyenes, nem kell eladni és vásárolni semmit!

Minél hamarabb regisztrálsz, annál nagyobb a potenciális jövedelem, akkor is, ha nem teszel semmi mást, mint az ingyenes regisztráció ...

Hogyan? - Ez egyszerű!

A piackutató cégnek weblapokat kell tesztelni, értékelni (közvélemény kutatás).
Ezzel lehet keresni ajánlatuk szerint: heti 10-10 óra munkával akár 800 €-t
De ha nem érdekel a munka, mint weboldal tesztelő, akkor építs magadnak havi passzív jövedelmet:

1. A csapat tagjai után, közvetlenül vagy közvetve!

2. A csoport minden tagja, aki regisztrált a Te ajánlásodra a rendszerben!

Tehát a sebesség a legfontosabb, mert ahogy ezt olvasod, az új tagok iratkoznak fel világszerte.

A részvétel mindig ingyenes!

Itt regisztrálhatsz!
http://www.websitetester.biz/index.php?lang=en&ref=3f41fc8e09c2f6ac46e8865b2b728fb8

(a lap alján a    gombra kattintva!)

Regisztrációhoz segítség:

First Name / Keresztnév
Last Name / Vezetéknév
Email Address / Email cím
Password / Jelszó, Itt fontos figyelmeztetés kéretik teljesen eltérőt adni a használatban lévőktől. Egyszer mert nem egy titkosított csatornán kommunikál, másodszor, meg nem ellenőrzött ez a lehetősség.  Kínai zászlócska :) Jövőbeli indulással.
Reenter the Password / Jelszó mégegyszer
Street / Utca - ház számot én nem adtam meg, mivel csak az utca volt kérve :)
City / Város
State /    Állam-megye
Country / Ország
Code / Kód -itt lesz egy kód amit rákattintással lehet nagyítani/
Enter the code / Ide kell írni a kódot:

Regisztráció után azonnal be tudsz lépni e-mail címmel, jelszóval.
Itt találod pirossal a te személyes linkedet, ezt küldd tovább barátaidnak, bárhol legyenek is a világon.
Láthatod azt is hogy mennyivel gyarapodik a jövedelmed a csatlakozók száma után.

Csak kedvcsinálónak:
Az alap pénzed a regisztráció után 400$.
Minden saját linkeden keresztül regisztráló után 10$-t kapsz.
Az utánad csatlakozók után,bárhonnan a világból csatlakoznak, nem rajtad keresztül de utánad kerülnek a rendszerbe 0,01$ kapsz.
(Ez nem túl sok de ha elmondom,hogy az első két órában a saját húsz csatlakozómon kívül több mint 500-an csatlakoztak akkor könnyű kiszámolni,hogy két óra alatt 205$-t hozott a konyhára.
Természetesen a rendszer csak később lesz éles, de addig akár több százezren is csatlakozhatnak a világból. Számoljatok csak!!!)

Eddig tartott a marketing :)

Kíváncsiságom megmaradt, mert az ötlet valahol óriási :), ezzel az egyszerű technikával, rengeteg élő-kapcsolatot, email, név, címhez jutnak. Ha belegondolsz egy ilyen közösségi adatbázis, pénzzé válik elsősorban sajnos nem neked, hanem az oldal üzemeltetőinek.  Emlékeim szerint az magyar iWIW annak idején 1 milliárd körüli forintért kelt el. Ez azt jelenti, hogy egy kapcsolatrendszerrel rendelkező adatbázisnak később piaci értéke lesz.  És mit is jelenthet a tesztelés? Amit alapvetően most is csinálsz, meglátogatsz oldalakat és valamilyen formában szavazás vagy éppen valamilyen hozzászólás formájában nevet adsz. Más dolog, hogy szabályozottabban, lehet  tesztelésre felkínálni az oldalakon a hirdetéseket, és ebből már reklám felületté válik, mert valahonnan pénznek kell beáramolnia, hogy amit ígérnek teljesíthető legyen. Így a korrektebb tájékoztatás véget ezeket azért kéretik figyelembe venni. Amit olvasgatva sikerült kideríteni, hogy mivel rengetegen regisztrálnak, egyfajta kereső, szavazó, rangsorolás, segítő folyamatokat kívánnak szolgáltatásként kínálni.

Pontosabb tájékozódás véget angol nyelvű linkek:
http://pressroom.prlog.org/alphamarketresearch/
http://www.websitetester.biz/potential.htm
http://www.websitetester.biz/announcement.htm
« Utoljára szerkesztve: 2010 Július 30, 08:21:19 írta janosk »

janosk

• Kabbala E csoport
  • Újonc fórumozó
  • *
Re:Website Tester
« Válasz #1 Dátum: 2011 Június 17, 10:31:11 »
Ránéztem, már parkoltatják a domaint. Valószínűleg sima adathalászat volt, címlisták eladásához, és a kapcsolatok feltérképezéséhez.

Kéretik ezt a későbbiekben hasonló akcióknál figyelembe venni.

Mackenzie

• Újonc fórumozó
  • *
« Válasz #2 Dátum: 2018 Február 07, 11:07:33 »
I think this information is something to know.

Onimadi

• Újonc fórumozó
  • *
« Válasz #3 Dátum: 2018 Május 28, 09:00:21 »
I'm sure these are exactly my requirements.